Psychoterapia

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzi usługi psychoterapeutyczne w ramach działalności odpłatnej, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, ceniących swój czas i stawiających na profesjonalizm. Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM to miejsce, gdzie kompleksowo, w całkowitej dyskrecji i w życzliwej atmosferze, możesz skorzystać takich usług jak: psychoterapia indywidualna, terapia par, konsultacja psychologiczna lub konsultacja seksuologiczna. Psychoterapia prowadzona jest w ramach działalności odpłatnej, zebrane środki pomagają nam prowadzić działania Fundacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą psychoterapii grupowej

Psychoterapia prowadzona jest w siedzibie Fundacji przy Alejach Jerozolimskich 6 lokal 402. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00- 21.00

 depresja adult-1846428_1920 Untitled design

Jeśli czujesz że:

- Twoje życie wymyka się spod kontroli, czujesz się zagubiony, przeżywasz kryzys emocjonalny,

- Przeżywasz trudności natury psychologicznej czy seksuologicznej, o których trudno jest Ci rozmawiać,

- Masz potrzebę zatrzymania się i zastanowienia się nad swoim życiem,

- Potrzebujesz nowej inspiracji lub chcesz poznać w trakcie warsztatów interesujących ludzi,

- Przeżywasz trudności w relacjach z innymi (rodzina, partnerzy, praca)

 to jesteś w dobrym miejscu, stworzonym z myślą o Tobie.

Jesteśmy grupą doświadczonych psychologów, psychoterapeutów, dla których praca jest pasją. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć się dobrze. Stawiamy na jakość i profesjonalizm świadczonych usług, podajemy naszą pracę terapeutyczną stałej superwizji . Ważna jest dla nas satysfakcja naszych Klientów.

W naszej ofercie znajduje się: psychoterapia krótkoterminowa, psychoterapia długoterminowa, psychoterapia indywidualna oraz psychoterapia par, poradnictwo psychologiczne i poradnictwo seksuologiczne.

happiness-1866081_1920Psychoterapia jest jedną z metod leczenia, która ma na celu dokonanie zmiany sposobu myślenia, przeżywania czy zachowania, które wywołują cierpienie. Psychoterapia jest formą dialogu między terapeutą, a klientem lub parą, podczas której terapeuta dysponujący profesjonalną wiedzą, może rozumieć problem pacjenta i adekwatnie do tego problemu stosować określone techniki i interwencje.Violence in an alcoholic family Pierwsze spotkanie z terapeutą poświęcone jest na ustalenie kontraktu. Wspólnie ustala się co jest problemem, oraz przedstawia się plan terapii i celów, które sobie stawiamy. Kontrakt obejmuje także ustalenie kiedy, gdzie i jak często będą odbywać się spotkania, oraz jak długo mniej więcej będzie trwała terapia, na czym będzie poległa rola pacjenta, a na czym rola terapeuty. Terapeuta nie jest tylko obserwatorem, zadaje pytania, komentuje, czasem także wyraża opinie i sugestie. Poziom i rodzaj jego aktywności są uzależnione od problemu pacjenta oraz rodzaju podjętej terapii. W naszej pracy psychoterapeutycznej opieramy się głównie na podejściu integracyjnym i humanistycznym.

Jak skorzystać z pomocy?

1. Zapoznaj się z Regulaminem świadczonych usług.
2. Zadzwoń 733 563 311 lub napisz do nas emaila twojpsycholog2@nullgmail.com w celu umówienia się na dogodny termin.
3. Dokonaj wpłaty zgodnie z cennikiem umieszczonym na stronie internetowej na rachunek 40-1750-0012-0000-0000-2305-3276


Nasi specjaliści:

Tomasz Rejent - zdjęcie

Tomasz Rejent

Tomasz Rejent – Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem w kontakcie terapeutycznym. Warsztat mojej pracy psychoterapeutycznej doskonalę i poddaję superrewizji u prof. Jerzego Mellibrudy w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w ramach Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Studia ukończyłem ze specjalnością psychoterapia i terapia seksualna pod kierunkiem prof. dr hab. Z. Lwa-Starowicza. Obecnie warsztat pracy doskonalę w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM oraz własnej praktyce psychologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłem między innymi dzięki współpracy z Hospicjum Św. Jerzego, gdzie udzielałem wsparcia psychologicznego pacjentom oraz rodzinom w trakcie choroby i po śmierci pacjenta. Ważnym doświadczeniem w mojej praktyce była praca w Młodzieżowym Ośrodku Terapii Uzależnień, Stowarzyszeniu Nowy Świat, we Wspólnocie Osób Niepełnosprawnych, gdzie pracowałem z osobami uzależnionymi, młodzieżą z rodzin alkoholowych, seniorami, osobami żyjącym z HIV.
Jestem prezesem Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, w której tworzę projekty terapeutyczne i profilaktyczne. Zajmuję się również szkoleniem psychologów w zakresie warsztatu pracy. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi w ramach tworzenia i konsultowania projektów terapeutycznych . Przez kilka lat byłem prezesem Stowarzyszenia Nowy Świat, w którym kierowałem pracą organizacji oraz udzielałem pomocy psychologicznej głównie seniorom, osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Posiadam również doświadczenie biznesowe w zakresie doradztwa, zdobyte w międzynarodowych firmach.
Warsztat pracy stale wzbogacam poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach oraz licznych debatach z zakresu psychoterapii i pomocy psychologicznej.
Specjalizuję się w psychoterapii, diagnostyce oraz pracy z osobami z trudnościami natury psychologicznej, egzystencjalnej i seksualnej. Pracuję z parami oraz indywidualnie z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę wraz z zespołem autorskie warsztaty dla par i singli. Posiadam kwalifikacje zawodowe w następujących obszarach: psychoterapia , seksuologia- terapia seksualna, poradnictwo psychoterapeutyczne i psychologiczne, praca z parami, terapia uzależnień behawioralnych, praca z zakresu profilaktyki i życia z HIV, interwencja kryzysowa i praca z DDA. Posiada kwalifikacje zawodowe w następujących obszarach: psychoterapia, seksuologia- terapia seksualna, poradnictwo psychoterapeutyczne i psychologiczne, praca z parami, terapia uzależnień behawioralnych, praca z zakresu profilaktyki i życia z HIV, interwencja kryzysowa i praca z DDA. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Pracuje w nurcie integracyjnym.


Magdalena Krawiarz – psycholog, psychoterapeutka

Magda KrawiarzPracuje z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, depresji, zaburzeń lękowych.Pracuje indywidualnie z młodzieżą i dorosłymi. Pomaga ludziom borykającym się z problemami interpersonalnymi i egzystencjalnymi. Terapię prowadzi w nurcie integracyjnym. Pracę swoją poddaje stałej superwizji.

 

 

 


Wioletta Karłowicz-Dul – psycholog, psychoterapeutka, seksuolog

IMG_7595 vUkończyłam magisterskie studia psychologiczne ze specjalnością psychoterapia i terapia seksualna pod kierownictwem prof. dr hab. Z. Lwa-Starowicza, następnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach seksuologicznych organizowanych przez Zakład Seksuologii i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Obecnie warsztat swojej pracy psychoterapeutycznej doskonalę w Instytucie Psychologii Zdrowia w ramach Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie, Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, gdzie pracowałam z osobami borykającymi się z różnego rodzaju trudnościami natury psychicznej. Doświadczenie zdobywałam również prowadząc indywidualną psychoterapię pod stałą superwizją w ramach prywatnej praktyki. Od kilku lat współpracuję z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, gdzie udzielam wsparcia osobom znajdującym się w kryzysie tj. doświadczającym przemocy i pokrzywdzonym różnego rodzaju przestępstwami.
Pracuję w nurcie integracyjnym co oznacza, że w swojej pracy korzystam z różnych metod, strategii i procedur dostosowując je do potrzeb klienta i zgłaszanych przez niego trudności. Inspiruję się dorobkiem różnych podejść teoretycznych, koncentruję się na poszukiwaniu schematów funkcjonowania, które w negatywny sposób determinują samopoczucie i zachowanie. Pomagam w odkrywaniu tych aspektów osobowości, które prowadzą do lepszego radzenia sobie z trudnościami, a także rozwijania umiejętności zaspakajania swoich potrzeb i pragnień. W mojej pracy szczególną uwagę przykładam do relacji terapeutycznej proponując atmosferę pełną empatii, akceptacji i życzliwości.
Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię, poradnictwo seksuologiczne i terapię seksualną. Zapraszam osoby, które odczuwają cierpienie z powodu różnego rodzaju problemów osobistych czy interpersonalnych, borykające się z problemami seksualnymi czy znajdujące się w sytuacjach kryzysowych.


Kamila Sitkowska – psycholog, trener, psychoterapeutka

11180141_409863809193695_1245678910_nPracuje w oparciu o wiedzę zdobytą na studiach psychologii klinicznej (SWPS), szkoły treningu i warsztatu psychologicznego (INTRA), szkoły psychoterapii tańcem i ruchem (Dance Movement Theraphy) oraz szkoleń z zakresu arteterapii i medytacji (MBSR). Posiada praktykę w pracy zarówno indywidualnej jak i grupowej, rozwojowej oraz klinicznej.
Specjalizuje się w pomocy osobom doświadczającym kryzysów egzystencjalnych, stanów granicznych, lękowych i depresyjnych, przejawiających zachowania autoagresywne, mających trudności w podejmowaniu decyzji lub doświadczających spadku motywacji życiowej, a także żałoby. Działa aktywnie na rzecz wspierania systemów rodzinnych oraz prewencji samobójstw oraz depresji.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w szpitalu psychiatrycznym, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, domach opieki i pracowniach rozwoju osobistego. Prowadziła grupy psychoterapeutyczne i rozwojowe dla dorosłych, psychoterapię dzieci i młodzieży, konsultacje psychologiczne dla rodziców oraz warsztaty terapeutyczne z wykorzystaniem metod twórczych (praca z ciałem, taniec i ruch, rysunek).
W pracy indywidualnej oraz grupowej wykorzystuje ruch jako proces integracji sfery emocjonalnej, poznawczej, fizycznej i społecznej. Zgłębianie kanałów komunikacji pozawerbalnej pomaga jej przeprowadzać terapię także w sytuacjach utrudnionej werbalizacji.
W Fundacji RAZEM prowadzi grupy rozwojowe i psychoterapeutyczne, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Swoją pracę poddaje superwizji. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem.


Magdalena Nowak-Tartanus – psycholog, psychoterapeutka

magdaUkończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna oraz 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Ośrodka INTRA rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa. Współpracowała z Fundacją ITAKA-Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych jako psycholog w Zespole Poszukiwań i Identyfikacji. Ukończyła dwuletni staż terapeutyczny w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy SWPS przygotowujący do prowadzenia psychoterapii. W ramach stażu brała udział w warsztatach przygotowujących do wstępnej diagnostyki klinicznej. Po zakończonym stażu współpracowała z Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju jako psycholog, gdzie zajmowała się prowadzeniem konsultacji psychologicznych, dokonywaniem diagnozy psychologicznej, prowadzeniem sesji psychoterapeutycznych oraz brała udział w grupowych procesach psychoterapeutycznych. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach m.in.:  60 – godzinny kurs mediacji rodzinnych przygotowujący do pracy mediatora rodzinnego oraz 8-tygodniowy  kurs MBSR/MBCT – Redukcji Stresu opartym na Uważności  oraz profilaktyce depresji wg Jona Kabat-Zinna. W Fundacji Razem  prowadzi konsultacje, wsparcie psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię w ramach podejścia integracyjnego opartego na założeniach psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej. Pracuje z osobami doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, trudności w relacjach z innymi, cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Pracuje z osobami współuzależnionymi oraz członkami rodzin, w których występuje problem uzależnienia. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.


Ilona Sobolewska-Bejda – psychoterapeutka

ilona1Zapraszam na spotkania psychoterapeutyczne osoby doświadczające trudnych sytuacji życiowych, przeżywające samotność, lęki, stres, odczuwające brak sensu życia i zmęczenie, a także osoby pragnące żyć pełniej.
Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia do certyfikatu w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii (czteroletnie studia podyplomowe) prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Pracuję w podejściu integracyjnym i koncentruję się na indywidualnych potrzebach moich Pacjentów. Korzystam też z systematycznej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Po ukończeniu studiów w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego wiele lat pracowałam w departamentach personalnych w polskich i międzynarodowych korporacjach. Moim marzeniem było być bliżej ludzi i wspierać ich w trudnych sytuacjach, co skłoniło mnie do podjęcia ścieżki psychoterapeutycznej.
Praktyka w prywatnym gabinecie jest dla mnie pasją i przywilejem towarzyszenia ludziom na drodze rozumienia siebie. Mam duży szacunek do Pacjentów, którzy są na tyle odważni i zdeterminowani, aby podjąć wyzwanie pracy nad sobą i wprowadzania zmian w swoje życie. Jako terapeuta współpracowałam również z fundacją Centrum Praw Kobiet, gdzie otrzymują pomoc kobiety, które doświadczają fizycznej lub psychicznej przemocy.


Radosław Kościjański – psycholog, terapeuta uzależnień

fotoPsycholog, absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej na kierunku psychologia kliniczna, certyfikowany specjalista terapii uzależnień.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w różnych placówkach służby zdrowia, m. in. Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, poradniach leczenia uzależnień na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, przez 10 lat kierował zespołem terapeutycznym w Szpitalu Praskim w Warszawie.
Od prawie 20 lat specjalizuje się w pracy z osobami uzależnionymi (od substancji psychoaktywnych: alkohol, leki, narkotyki oraz uzależnień behawioralnych – hazard, zakupy, seks, internet). Prowadzi konsultacje diagnostyczne określające występowanie uzależnienia lub używania szkodliwego substancji psychoaktywnych.
Pracuje w nurcie integratywnym (głównie podejście humanistyczne i behawioralno- poznawcze).
Prowadzi terapię indywidualną i grupową Dorosłych Dzieci Alkoholików i szeroko pojętego DDD (Dorosłe Dzieci z Domów Dysfunkcyjnych) oraz z rodzinami osób uzależnionych.
Zajmuje się terapią osób przechodzących życiowe kryzysy, poszukującymi swojej drogi życiowej, chcącymi wprowadzać życiowe zmiany oraz lepiej zrozumieć samych siebie.
W fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej Razem prowadzi grupę terapeutyczną DDA i DDD, psychoterapię indywidualną, par, oraz terapię uzależnień.


Dominika Dromlewska-Żmijewska – psycholog, psychoterapeutka

D.DromlewskaProwadzi psychoterapię krótko- i długoterminową indywidualną (pracuje psychodynamicznie i integracyjnie) oraz par i rodzin (w nurcie systemowym).
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Pedagogika). Uczestniczka 4-letniego Studium Psychoterapii oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji. Staż kliniczny odbyła w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Uczestniczyła w rocznym stażu w Pracowni Terapii i Rozwoju, podczas którego pracowała z parami i rodzinami.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej. Oprócz tego, jako trener prowadziła liczne szkolenia z obszaru rozwoju osobistego, kompetencji interpersonalnych, umiejętności wychowawczych. Posiada także doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobą nowotworową i ich rodzinami oraz osobami z niepełnosprawnością.
Prowadzi także psychoterapię kobiet w okresie okołoporodowym (praca terapeutyczna dotycząca różnych trudności doświadczanych podczas ciąży, porodu i po nim, np. depresji poporodowej, trudności w budowaniu relacji z dzieckiem, straty dziecka).
Poszerza nieustannie swoją wiedzę podczas szkoleń, seminariów i konferencji naukowych.
Stale poddaje swoją pracę superwizji.


Martyna Pałaszewska – psycholog, psychoterapeutka

SONY DSCPsycholog, psychoterapeutka, pracująca z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Odbyła czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, przygotowujące do prowadzenia psychoterapii analitycznej, zarówno w kontakcie indywidualnym, jak również w grupie.
Psychoterapia jest towarzyszeniem drugiej osobie w przeżywanych trudnościach i wspólną pracą nad tym, co uniemożliwia satysfakcjonujące funkcjonowanie w codzienności. Istotą procesu terapeutycznego jest relacja miedzy terapeutą pacjentem, umożliwiająca rozumienie i przeżywanie swoich konfliktów i problemów.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w dwóch poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkole podstawowej, przedszkolach i gabinecie terapeutycznym, gdzie prowadziła pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży, jak również psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
W Fundacji zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej. W pracy z osobami dorosłymi pomaga w takich problemach jak: zaburzenia osobowości, trudności w związkach i relacjach z innymi, stany lękowe, stany po epizodach psychotycznych, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, depresja i stany depresyjne, żałoba po stracie bliskiej osoby, doświadczanie przemocy, współuzależnienie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Prowadzi również pomoc psychologiczną i terapeutyczną wobec dzieci. Więcej na ten temat znajduje się w zakładce, dotyczącej psychoterapii dzieci.


Eliza Frankowska – psycholog, psychoterapeutka

DSC00930

Absolwentka SWPS (obecnie Uniwersytet SWPS) w Warszawie. Ukończyłam Społeczną Psychologię Kliniczną specjalizując się w psychoterapii i pomocy w sytuacjach kryzysowych oraz studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii, a także szereg specjalistycznych szkoleń. Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego. Mam doświadczenie w pracy z osobami po stracie, w żałobie. Przez kilka lat współpracowałam z Fundacją Nagle Sami.
Prowadzę terapię z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności życiowych i emocjonalnych. Pracuję w nurcie integracyjnym – korzystam z różnych podejść terapeutycznych dobierając je w zależności od specyfiki problemów oraz potrzeb i możliwości osób zgłaszających się na terapię.
Umiejętności terapeutyczne doskonalę w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, której program jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.
Regularnie korzystam z superwizji.


Joanna Pińciurek  – psycholog, psychoterapeutka

AsiaUkończyła Psychologię na Uniwersytecie Śląskim, szkolenia m.in. prowadzone przez Stowarzyszenie Ad Vitam Dignam np. „Terapia i rehabilitacja w psychiatrii” Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z osobami wykluczonymi społecznie w Stacjonarnym Ośrodku Reintegracji Społecznej oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie na oddziale neurorehabilitacji. Odbyła również staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale dziennym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania.
Pracuje w nurcie integracyjnym korzystając z różnych podejść teoretycznych. Prowadzi terapię z osobami dorosłymi w kryzysie, doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, trudności w relacjach z innymi, cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Umiejętności terapeutyczne doskonali w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, której program jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Swoja pracę poddaje stałej superwizji.


Katarzyna Sass-Stańczak – psycholog, terapeutka

26133077_1717469731637908_154823245_oPsycholog z doświadczeniem w pracy z osobami chorującymi psychicznie oraz ich bliskimi, seniorami, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Uczestniczyła w rozlicznych warsztatach oraz szkoleniach, m.in. kursie I Stopnia w Racjonalnej Terapii Zachowania oraz szkoleniu „Praca z osobami chorującymi psychicznie w środowisku”. Aktualnie zdobywa wykształcenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Była współzałożycielką oraz członkiem Rady Programowej Porozumienia Na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie. Inicjowała oraz realizowała rozliczne działania o charakterze integrującym oraz destygmatyzujacym osoby doświadczające kryzysów psychicznych.
Swój warsztat pracy rozwijała na Oddziale Dziennym Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Warsztatach Terapii Zajęciowej, Ośrodku Wsparcia i Klubie Pacjenta Bródnowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”. Współpracowała także ze Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Integracja, w którym prowadziła autorskie zajęcia dla osób doświadczających problemów natury psychicznej, a także z Fundacją Nasza Sprawa. Obecnie współpracuje z Fundacją Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, gdzie współprowadzi grupy terapeutyczne.
Z zamiłowania jest także dydaktykiem i z wielką przyjemnością dzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, a działania edukacyjne stanowią znaczącą część jej dorobku zawodowego. Realizowała rozliczne warsztaty oraz szkolenia dotyczące takich tematów jak radzenie sobie ze stresem, wypalenie zawodowe, stygmatyzacja, przeciwdziałanie przemocy itp. Pracowała także na stanowisku Asystenta w Instytucie Psychologii Stosowanej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.


Sylwia Krukowska – psycholog, psychoterapeuta

sylwia kAbsolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Psychoterapeuta – zdobywa kwalifikacje w ramach czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje pod regularną superwizją, kierując się najwyższymi standardami etycznymi zawodu psychologa. W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuje paradygmat psychodynamiczny.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Psychiatrycznym Całodobowym oraz Dziennym Szpitala Bielańskiego, Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Szpitala Wolskiego, gdzie współprowadziła grupę psychoterapeutyczną dla pacjentów po doświadczeniu psychozy. Zdobywała doświadczenia w zakresie pracy środowiskowej z osobami chorującymi psychicznie , współpracując z warszawskimi Środowiskowymi Domami Samopomocy typu „A” na Ochocie oraz Żoliborzu. Posiada także doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością i ich rodzinami. Systematycznie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.


 

 

(depresja leczenie warszawa, terapia uzależnień, depresja leczenie, nerwica psychoterapia, terapia indywidualna uzależnień, depresja warszawa pomoc, dobry psycholog warszawa, kryzys w związku, mobbing psycholog, nerwica psycholog, pomoc psychologiczna warszawa, psycholog śródmieście, psycholog warszawa centrum, psycholog warszawa opinie, psycholog warszawa śródmieście, psychoterapia indywidualna, psychoterapia indywidualna warszawa, psychoterapia małżeńska, psychoterapia małżeńska warszawa, psychoterapia par, psychoterapia par warszawa, terapia depresji warszawa, terapia dla par, terapia indywidualna, terapia indywidualna warszawa, terapia par, terapia par warszawa, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia społeczne)

 


Informacje i zapisy: tel. 733 563 311, e-mail: kontakt@nullrazem-fundacja.org