Już w poniedziałek (06.10) w kinie Atlantic — w ramach Festiwalu Filmowego PRZE(Z)ŻYCIE — zapraszamy na pokaz, którego nie można przegapić:
Film: Światłoczuła
Godzina: 17:00
Miejsce: Kino Atlantic, Warszawa
Wstęp: BEZPŁATNY, ale z obowiązkową wcześniejszą rejestracją
To wzruszająca historia Agaty (niewidomej) i Roberta – fotografa – których spotkanie odmienia wszystko. To opowieść o tym, że czuć znaczy więcej niż widzieć.
Festiwal Filmowy PRZE(Z)ŻYCIE to przestrzeń dla każdego – niezależnie od wieku.
Przyjdź, zabierz bliskich i przeżyjmy to razem!
Zapisz się wcześniej, żeby zabezpieczyć swoje miejsce — liczba miejsc ograniczona!
Do zobaczenia o 17:00 — kino, refleksja i spotkanie z emocją.
P.S. Film zdobył Nagrodę Publiczności na OFF CAMERA i zbiera nominacje (m.in. 4 nominacje)








