Film, który tu publikujemy, jest częścią wyjątkowego projektu, który już trzeci rok łączy kino z psychoedukacją oraz tworzy przestrzeń spotkań ponad pokoleniami.
Bo wierzymy, że film to nie tylko emocje na ekranie.
To także rozmowa po seansie, refleksja, która zostaje w nas na długo, oraz realna zmiana w relacjach między ludźmi.
Przez kolejne edycje festiwal:
• angażował setki uczestników z Warszawy i Mazowsza
• tworzył przestrzeń dialogu i wsparcia między pokoleniami
• pomagał oswajać trudne tematy: emocje, relacje, starzenie się, samotność
• budował wspólnotę — spotkanie po spotkaniu, film po filmie
To dla nas ogromna duma i zaszczyt móc pokazać Wam ten materiał.
Dziękujemy za każdą obejrzaną minutę, każde udostępnienie i każdą rozmowę, która pojawi się po seansie.
Bo to właśnie o to chodzi w tym festiwalu — o prze(ży)wanie razem.
Jeśli film poruszy — zostaw komentarz, podaj dalej, obejrzyj kolejne materiały z cyklu.
Zadanie publiczne sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego








