Z ostatnich wiadomości z naszej Fundacji ![]()
W ostatnim czasie nasze biuro odwiedzili nasi dobrzy sąsiedzi i wieloletni przyjaciele z Dom Kultury Śródmieście, zostawiając zaproszenie na swoje jutrzejsze wydarzenie „Rozdajemy dynie!”
Dlatego koniecznie zajrzyjcie jutro na Smolną 9 — będzie zielono, wiosennie i na pewno bardzo sympatycznie.
A to jeszcze nie wszystko — w naszych progach pojawił się również fotograf z Gazety Wyborczej. Wygląda więc na to, że już wkrótce będzie można o nas przeczytać nie tylko na Facebooku ![]()
Lubimy takie chwile, kiedy mimo intensywnego grafiku warsztatów, szkoleń i konsultacji zawsze znajdzie się czas na sąsiedzkie odwiedziny, dobre rozmowy i małe przyjemności dnia codziennego ![]()











