Przejdź do treści

Sąsiedzkie odwiedziny przyjaciół z Domu Kultury Śródmieście

categorykategorie: Bez kategorii, bezpłatne

Z ostatnich wiadomości z naszej Fundacji 😊

W ostatnim czasie nasze biuro odwiedzili nasi dobrzy sąsiedzi i wieloletni przyjaciele z Dom Kultury Śródmieście, zostawiając zaproszenie na swoje jutrzejsze wydarzenie „Rozdajemy dynie!”

Dlatego koniecznie zajrzyjcie jutro na Smolną 9 — będzie zielono, wiosennie i na pewno bardzo sympatycznie.

A to jeszcze nie wszystko — w naszych progach pojawił się również fotograf z Gazety Wyborczej. Wygląda więc na to, że już wkrótce będzie można o nas przeczytać nie tylko na Facebooku 😉

Lubimy takie chwile, kiedy mimo intensywnego grafiku warsztatów, szkoleń i konsultacji zawsze znajdzie się czas na sąsiedzkie odwiedziny, dobre rozmowy i małe przyjemności dnia codziennego 💛

Poprzedni wpis
Zapraszamy do udziału w nowym projekcie „Przerwać ciszę”
Następny wpis
Jak wspierać seniorów – rozmowa w Radiu Warszawa