Przejdź do treści

Projekcja filmu „O psie, który jeździł koleją” dla uczniów szkoły podstawowej w Raszynie

categorykategorie: Akademia, bezpłatne

Wspólny seans filmu — to już samo w sobie jest czymś wyjątkowym. Duży ekran, wspólna historia, emocje. Może właśnie dlatego od czasu do czasu lubimy wracać do kina.

A rozmowa po filmie? To moment, kiedy można spojrzeć na tę samą historię z różnych perspektyw, zatrzymać się przy emocjach bohaterów, zadać pytania i usłyszeć, co dostrzegli inni.

Tak było podczas projekcji filmu „O psie, który jeździł koleją” dla uczniów szkoły podstawowej w Raszynie, która odbyła się w Centrum Kultury Raszyn.

I jeszcze jedno — dzięki za tę rozmowę 🧡
Było dużo spostrzeżeń, pytań i naprawdę fajnej energii. Lubimy takie spotkania.

Działanie realizowane w ramach Akademii Liderów Zdrowia Psychicznego.
Projekt sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Poprzedni wpis
Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla seniorów
Następny wpis
Letnia Szkoła Psychologa Praktyka – REKRUTACJA