Telefon zaufania w ramach Kampanii „NIE MUSISZ BYĆ SAM/A”

W życiu każdego z nas mogą nadejść chwile, kiedy wszystko wydaje się być przeciwko nam. Problemy osobiste, choroby, śmierć bliskich, a nawet agresja ze strony innych mogą sprawić, że poczujemy się samotni i bezradni. W tych trudnych momentach, łatwo jest uwierzyć, że jesteśmy sami w swoich zmaganiach.

Jednak w ramach kampanii „NIE MUSISZ BYĆ SAM/A”, chcemy Ci przekazać ważną wiadomość: nie jesteś sam/a. Nasza inicjatywa została stworzona, aby podkreślić, że trudności i wyzwania życiowe są częścią ludzkiego doświadczenia, które dotykają nas wszystkich. Niezależnie od tego, przez co przechodzisz, jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać.

Nasz Telefon zaufania jest obsługiwany przez zespół wolontariuszy oraz specjalistów – psychologów i terapeutów, którzy poświęcają swój czas i umiejętności, aby pomagać innym. Są to ludzie z pasją i zaangażowaniem, gotowi wysłuchać Twoich problemów i pomóc Ci znaleźć drogę do lepszego samopoczucia.

Godziny działania:
Telefon zaufania czynny jest według harmonogramu działań KLIK

Kontakt z biurem fundacji:

733 563 311

Nasza misja jest prosta: pokazać, że nikt nie musi zmagać się sam. Chcemy być obok Ciebie, kiedy potrzebujesz wsparcia, rozmowy, czy porady. Żadna osoba nie jest samotną wyspą, a każdy z nas w pewnym momencie potrzebuje pomocy. Niezależnie od natury Twojego problemu – czy to osobistego, emocjonalnego, czy kryzysu psychicznego – nasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Pamiętaj, że niezależnie od tego, co Cię trapi, nie musisz tego przechodzić sam/a. Nasz zespół wolontariuszy i specjalistów jest gotów Cię wysłuchać i wspierać na każdym kroku drogi do lepszego samopoczucia. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie na otrzymanie wsparcia, które może zmienić Twoje życie na lepsze. Razem możemy stawić czoła wyzwaniom, ponieważ Nie musisz być sam/a.