Po długim weekendzie wracamy do Was z dobrą wiadomością!
Już 19 czerwca zapraszamy do Kina Atlantic na projekcję filmu „Bałtyk” połączoną z dyskusją z psychologiem.
19.06 (piątek)
11:00
Kino Atlantic, ul. Chmielna 33
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
To kolejna okazja, by spotkać się wokół kina i porozmawiać o tym, co porusza, inspiruje i skłania do refleksji.
Rezerwacja miejsc jest już otwarta!
Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 733 563 311
Liczba miejsc jest ograniczona — zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.
Do zobaczenia w kinie!








