Przejdź do treści

Bezpłatny pokaz filmu „Bałtyk” i dyskusja ze specjalistą

categorykategorie: Akademia, bezpłatne

Po długim weekendzie wracamy do Was z dobrą wiadomością!

Już 19 czerwca zapraszamy do Kina Atlantic na projekcję filmu „Bałtyk” połączoną z dyskusją z psychologiem.

🔸19.06 (piątek)
🔸11:00
🔸Kino Atlantic, ul. Chmielna 33
🔸Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To kolejna okazja, by spotkać się wokół kina i porozmawiać o tym, co porusza, inspiruje i skłania do refleksji.

📞 Rezerwacja miejsc jest już otwarta!
Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 733 563 311

Liczba miejsc jest ograniczona — zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

Do zobaczenia w kinie!

Poprzedni wpis
Zakończenie drugiej grupy Akademii Liderów Zdrowia Psychicznego
Następny wpis
Obecny? Trudno się skupić żyjąc w smartfonie