Przejdź do treści

Bezpłatny pokaz filmu „Bałtyk” i dyskusja z psychologiem

categorykategorie: Akademia, bezpłatne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu „Bałtyk”, połączony z rozmową z psychologiem. To okazja do wspólnego obejrzenia filmu i refleksji nad tematami, które porusza — w bezpiecznej przestrzeni rozmowy i wymiany doświadczeń.

🔸19.06 (piątek)
🔸11:00–12:45
🔸Kino Atlantic, ul. Chmielna 33

▪️Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Rezerwacja miejsc?
Już otwarta!

▪️rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 733-563-311

Zapraszamy!

Poprzedni wpis
Praktyki dla studentów psychologii
Następny wpis
Letnia Szkoła Psychologa Praktyka – zapisy!