Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu „Bałtyk”, połączony z rozmową z psychologiem. To okazja do wspólnego obejrzenia filmu i refleksji nad tematami, które porusza — w bezpiecznej przestrzeni rozmowy i wymiany doświadczeń.
19.06 (piątek)
11:00–12:45
Kino Atlantic, ul. Chmielna 33
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
Rezerwacja miejsc?
Już otwarta!
rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 733-563-311
Zapraszamy!








